Středa 29. leden 2020
Svátek má Zdislava

Ústí nad Labem - V úterý 17. září krátce po půl jedenácté dopoledne byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do areálu v ulici U Vlečky 1 (příjezd z ulice U Kolejí), kde se měla dle tvrzení oznamovatele po střeše pohybovat dívka, které hrozí, že spadne na zem.

Nad střechou jsou vedeny rozvody vysokého napětí, které toto riziko ještě zvyšuje. Po příjezdu hlídky na místo již zde čekal oznamovatel, který strážníkům sdělil, že dívka již ze střechy spadla do trávy (výška cca 4 – 5 m) a zmateně se pohybuje po zemi. Hlídka k dívce přistoupila a na dotaz, zda při pádu neutrpěla nějaké zranění nedokázala strážníkům odpovědět. Strážníci na ženě nezjistili žádné viditelné zranění, byla však zjevně pod vlivem neznámé návykové nebo psychotropní látky, vyjadřovala se nesrozumitelně a byla silně dezorientována.

2009mpul2

Foto: Městská policie Ústí nad Labem

Vzhledem k tomu, že dotyčná mohla při pádu utrpět nějaké vnitřní zranění, byla hlídkou na místo přivolána zdravotní záchranná služba. Před příjezdem vozidla záchranářů strážníci dívku uklidnili, načež byla schopna s hlídkou alespoň částečně komunikovat. Šetřením bylo zjištěno, že se jedná o osobu, která je v celostátním pátrání Policie ČR. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána také hlídka Policie ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření. Za asistence policie byla sedmnáctiletá dívka převezena zdravotníky do Masarykovy nemocnice k dalšímu ošetření.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací