Pátek 1. červenec 2022
Svátek má Jaroslava

Co se chystá

Most - Srpnový Festival The Most Fest přichází s další novinkou. Hudební, kulturní a sportovní program byl rozšířen o další soutěž – zábavný desetiboj.

Ústecký kraj - Poslední víkend před prázdninami nabízí v Ústeckém kraji různorodou zábavu. Jezdit můžete na kolech, neckách nebo vyrazíte po svých nočním zámeckým parkem. Konají se hudební festivaly i netradiční hraní na terasách ...

Březno u Chomutova - Jste fanoušci Divokého západu? Potom pro vás máme tip na tradiční akci na louce vedle obce Březno u Chomutova. V sobotu 9. července se tak koná 12. díl Posledních indiánských válek. Celodenní akce pod názvem B...

Ústecký a Karlovarský kraj - Slunce bude pálit, vyrazíte tento víkend k vodě, nebo se chcete bavit? Přinášíme 19 tipů na víkend v Ústeckém kraji a okolí.

Ústí nad Labem - Od června do srpna promítá ústecká univerzita ve svém kampusu filmy s různorodou tematikou. Filmové projekce se konají každý čtvrtek od 17:30 v prostoru venkovního amfiteátru.

Ústecký a Karlovarský kraj - Dvě desítky nejrůznějších událostí jsme tento víkend připravili do našeho výběru akcí, které můžete navštívit. Kam se vydáte?

Teplice - Je to tady! Další ročník street festivalu plný šťavnatých burgerů se blíží! Ty nejlepší burgrárny z celé ČR to rozpálí před Olympií v Teplicích v pátek 10. června 2022.

Červený Hrádek - Vůbec poprvé se bude na zámku Červený Hrádek konat sraz upravených vozů. Na akci "Stancegebirge" se můžete těšit 17. září 2022.

Louny - V jednom termínu vás na lounském výstavišti čekají hned tři expozice. Uskuteční se o víkendu od 10. do 12. června 2022.

Litoměřice - Litoměřice již tradičně přivítají největší celorepublikový sraz hasičstva s nejrozsáhlejší výstavou hasičské techniky. Jedná se již o 8. ročník a proběhne ve dnech 10. – 11. června 2022....

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist