Zprávy

Stávka autobusáků kvůli mzdám podle všeho nehrozí. Řidiči by měli dostat to, co jim bylo slíbeno

Ústecký kraj - Vedení Ústeckého kraje projednalo na svém pondělním jednání aktuální stav v řešení situace způsobené změnou vládních nařízení v mzdovém ohodnocení řidičů autobusů. Již v minulém týdnu na jednání s odboráři a zástupci zaměstnanců dopravců náměstek hejtmana Jaroslav Komínek uvedl, že kraj udělá vše pro to, aby řidiči dostali to, co jim bylo slíbeno.

Žluté vrtulníky na nebi nad Ústeckým krajem zatím zůstanou

Ústecký kraj, Praha - Ministerstvo zdravotnictví rozhodlo o zrušení zadávacího řízení k 3. části veřejné zakázky, která se týká provozovatele LZS pro základnu v Ústí nad Labem. Zatím zde budou létat vrtulníky společnosti DSA, jejich smlouvu lze prodloužit.

Lagunu na Severní Terase ovládne karneval

Severní Terasa – Využít mrazivého počasí posledních se rozhodli na Severní Terase. V Centrálním parku na Laguně si na neděli 22. ledna od 16.00 hodin připravili akci Ledový karneval pro celou rodinu.

Víkendové pátrání po nezvěstné školačce bylo bez výsledku

Ústí nad Labem - Po pohřešované Míše Patricii Muzikářové policisté stále intenzivně pátrají. Naposledy o ztracené dívce informovali v pondělí před dvanáctou hodinou.

Ústečtí strážníci prohledávají opuštěné chatky i vybydlená místa. Hledání zmizelé školačky je zatím bez výsledku

Ústí nad Labem - V rámci pátracích akcích po nezletilé dívce z Ústí nad Labem, která zmizela beze stopy ve středu ráno, se zapojili i strážníci městské policie.

PÁTRÁNÍ PO POHŘEŠOVANÉ ŠKOLAČCE: Kriminalisté spolupracují i s kolegy v zahraničí

Ústí nad Labem – Stále marně pátrají policisté po dvanáctileté školačce z Klíše Michaele Patricii Muzikářové, kterou od středy 11. ledna pohřešuje její matka. Kriminalisté požádali o pomoc kolegy mimo Českou republiku.

Ve Snow-parku Telnice se bude létat

Zadní Telnice – Na své si dnes v sobotu od 12.00 hodin v lyžařském areálu přijdou příznivci adrenalinové podívané. Snow-park hostí historicky první jam na snow-scootech.

DOPRAVA AKTUÁLNĚ: Kde všude jsou v horách zavřené silnice?

Krušné hory – Sněžení a vítr v horských oblastech Ústeckého kraje neustává. Hlavní silniční tahy jsou sice sjízdné, ale s velkou opatrností. Menší silnice, včetně té na Moldavu na Teplicku, či okolo Výsluní na Chomutovsku, jsou dočasně uzavřené.

Co se chystá

Sport na Ústecku

Tipy na výlet

Zajímavosti

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×