Zprávy

Lyžařský areál Telnice se připravuje na nadcházející sezónu. Snížil ceny skipasů

Zadní Telnice – Sekání trávy, úprava příjezdových cest, takové práce jsou v těchto dnech vidět v lyžařském středisku Telnice. Dobrou zprávou pro nadcházející sezónu je, že došlo ke snížení cen.

Celosvětový den srdce přilákal na Kardiologickou kliniku desítky lidí

Ústí nad Labem - Nechat si změřit cholesterol, krevní tlak, popovídat si s lékaři o prevenci kardiovaskulárních chorob, ale také si prohlédnout prostory Kardiologické kliniky Fakulty zdravotnických studií Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem a Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., přišli v neděli 25. září desítky lidí. V Atriu ústecké nemocnice proběhl pod záštitou 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje RSDr. Stanislava Rybáka druhý ročník Dne otevřených dveří, a to v rámci akce nazvané „Světový den srdce".

Centrální park na Severní Terase nabídne zábavu pro celou rodinu

Severní Terasa – Užít si Den české státnosti budou moci ve středu 28. září všichni Ústečané v Centrálním parku na Severní Terase. Místní radnice od 14.00 hodin pořádá na zdejší Laguně akci s názvem „Den pro rodinu".

Z NÁMĚTŮ ČTENÁŘŮ: Z vraždy muže bez domova policie obvinila dva mladistvé

Střekov – Vyšetřování tragické násilné smrti otřáslo v pondělí ústeckou městskou čtvrtí Střekov. V zahradní chatce v Železničářské ulici došlo k brutálnímu útoku na pětačtyřicetiletého muže, který způsobeným zraněním na místě podlehl.

Nezvaní hosté se zabydleli v cizí chatě, vyjedli ji a pak vykradli

Štětí - Až pětileté vězení hrozí dvěma mužům z Ústecka, kteří na sklonku letních prázdnin vnikli za použití násilí do rekreační chaty nedaleko obce Štětí. Tam přebývali a kradli.

PTÁTE SE NÁS: Šarvátka mezi bezdomovci skončila vraždou

Střekov – Násilnou smrtí se zabývají od pondělí krajští kriminalisté. V blízkosti vlakového nádraží na Střekově se podle místních lidí, které vyděsilo místo útoku obehnané policejní páskou, nepohodli bezdomovci a incident skončil vraždou.

VIDEOGLOSA: Vláda by měla zásadně postihovat firmy, zneužívají situaci v Ústeckém kraji a zaměstnávají lidi na černo

Ústecký kraj - Ptáte se mě na práci na černo? Budeme tvrdě a nekompromisně tlačit na centrální vládu, aby zásadně postihovala firmy, které zaměstnávají lidi na černo a zneužívají situaci v našem kraji, říká Jaroslav Foldyna, kandidát na hejtmana Ústeckého kraje za ČSSD

Naprostá novinka: Rodiče vidí miminka v inkubátoru on-line díky kamerkám

Ústí nad Labem - Novorozenecké oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem jako druhé v České republice nabízí rodičům pomocí kamerky umístěné nad inkubátorem čtyřiadvacetihodinový vizuální kontakt s novorozencem. V současné době díky sponzorskému daru společnosti HiPP Czech oddělení disponuje dvěma kamerkami.

Co se chystá

Sport na Ústecku

Tipy na výlet

Zajímavosti

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×