Zprávy

Do bulharské metropole Sofie v řadách české reprezentace vyjeli i tři zástupci ústeckého karate

Ústí nad Labem – V řadách české reprezentace do bulharské metropole Sofie vyjeli i tři zástupci ústeckého karate Shotokan Klubu Rajchert SPORT UNION. Mezi 26 členy reprezentace soutěžili v disciplíně kumite kategorie kadetů a juniorů.

Hada museli odchytit strážníci

Ústí nad Labem - Na žádost operačního střediska městské policie byl dne 23. února v 08,40 hodin proveden výjezd strážníků ze skupiny operačního zákroku do ulice Dukelských hrdinů, odkud telefonoval oznamovatel, který operátorovi sdělil, že se ve zmiňované ulici nachází velký had a on má obavy, aby někoho nenapadl.

OBRAZEM: Obří kryozásobník na zemní plyn už je na lodi, chystá se na plavbu do Hamburku

Ústí nad Labem – Obrovský kryozásobník na zemní plyn, který byl v noci převezen na pomocí dvou tahačů do Ústí nad Labem z Děčína, dnes pokračoval ve své cestě. Dva obří autojeřáby jej naložily na nákladní loď, která s ním v nejbližších dnech zamíří do Hamburku.

Ústecká zoo si pro školáky na jarní prázdniny připravila zábavný program a delší otevírací dobu

Krásné Březno - Děti školou povinné čekají v nadcházejícím týdnu jarní prázdniny. V ústecké zoo se proto rozhodli od soboty 25. února zpestřit malým návštěvníkům návštěvu zahrady.

NAPSALI NÁM: Prohlášení k jednání pana Ing. Stanislava Dunaje (nově zvoleného místostarosty Střekova)

Střekov - Okresní výkonný výbor (OVV) ČSSD v Ústí nad Labem přijal po výměně vedení magistrátu strategii nespolupracovat s hnutím PRO!Ústí a nepřijímat volené funkce na jednotlivých úřadech městských obvodů a Magistrátu města Ústí nad Labem. Jednání pana Ing. Stanislava Dunaje (nově zvolený místostarosta Stekova) je v příkrém rozporu se stanovenou strategií OVV Ústí nad Labem a tvrzení, že postup v ČSSD projednal je nepravdivé.

Policejní hlídka z Krásného Března zachránila dvacetiletému mladíkovi život

Krásné Březno – Naplnit slogan Policie České republiky „Pomáchat a chránit" se podařilo o noční směně hlídce z obvodního oddělení v Krásném Březně. Díky profesionálnímu zákroku zachránila dvacetiletému muži život.

Policisté pátrají po totožnosti ženy na fotografii. Poznáte ji?

Ústí nad Labem - Krásnobřezenští policisté pátrají po totožnosti této ženy, která dne 18.1. v době mezi jedenáctou a půl dvanáctou hodinou odpoledne se pohybovala v prostorách České pošty v ulici Krčínova. Tato žena může být pro policisty důležitou svědkyní v případu majetkového trestného činu.

Hasiči vyjížděli kvůli vichřici k desítkám případů

Ústecký kraj - Hasičské jednotky v Ústeckém kraji vyjely během noci ze čtvrtka na pátek k 45 nahlášeným událostem způsobeným silným větrem. Čtyřicet dva zásahů si vyžádaly popadané stromy převážně na komunikace. Ve dvou případech spadlé stromy způsobily dopravní nehodu.

Co se chystá

Sport na Ústecku

Tipy na výlet

Zajímavosti

×

Tyto stránky používají cookies, které se ukládají ve Vašem prohlížeči.

×