Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Klíny - Ve sportovním areálu Klíny v Krušných horách na Mostecku vyměnili zimu definitivně za léto. Spustili tam všechny letní aktivity. A že jich ke požehnaně.

Asi největším tahákem je bobová dráha. Podobnou široko daleko nenajdete. Můžete vyzkoušet novou zelenou trať v Bikeparku, vhodnou pro méně zdatné sportovce a rodiny s dětmi. Svézt se na ní můžete na nových kolech a koloběžkách.
Sami jsme si ji vyzkoušeli a můžeme vřele doporučit. Parádní stezka vás dovede lesem, přes louky i potůček ke spodní stanici lanovky, která vás i s koloběžkou zase vyveze nahoru.

V místním hotelu Emeran jsou k dispozici také kvalitní elektrokola. S instruktorem se zase můžete naučit základy lezení na lezecké stěně. Zapracovali rovněž na tratích pro sjezdaře. Přibyly klopené zatáčky a další překážky, které ozvláštní cestu po sjezdovce a okolními lesy.

No a kdyby třeba nepřálo počasí nebo jste se chtěli věnovat něčemu jinému, k dispozici je sportovní hala. I tam je třeba lezecká stěna.

Na Klínech si užijete, i když zrovna nesportujete. V hotelu je welnesss, můžete si objednat masáže, vedle restaurace se staví nový pivovar. A nebo si třeba jen můžete sednout na novou terasu s výhledem do hor či si dát něco v Mamut baru.
Není prostě problém tady strávit s rodinou a přáteli celý den.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací