Úterý 17. květen 2022
Svátek má Aneta

Jak vznikla originální rodinná firma na profesionální čištění koberců a čalounění, nám vypráví třiadvacetiletá Anna Kvičerová, která překonala mnoho životních překážek a s pomocí svých nejbližších založila úspěšnou společnost https://www.vycistime.to/.

Koncem minulého roku jsem před nejlepšími kamarády vyslovila myšlenku a vizi. O pár měsíců později jsme společně stáli na začátku velkého úspěšného a úžasného projektu, který nás pohltil.

Žila jsem celý život v Praze, odkud jsem s úlevou odešla s dvouletým synem do Chomutova a zanechala jsem v Praze za sebou plno krásných i špatných vzpomínek. Po odchodu z Prahy a od manžela začaly velké dohady o majetek a finance, které jsem manželovi poskytla a on z nich zafinancoval svůj osobní život a koupil i halu s nejmodernějšími stroji na čištění kusových koberců. Já mu celou firmu založila, rozjela a vedla 2 roky. S odchodem jsem se vzdala firmy, ale získala jsem zpět již zmíněnou halu na čištění koberců i s vybavením. Dohady a spory nebyli jednoduché, ale chtěla jsem, co mi patří a s pomocí a podporou mých nejbližších přátel jsem neustoupila ani o krok.

Uplynul můj první rok v Chomutově a já měla klidný šťastný život s novým milujícím přítelem Petrem, skvělé kamarády Verču a Patrika, zdravého syna Tondu a jednu hotovou moderně vybavenou halu na čištění kusových koberců v Černovicích u Chomutova.

Co dál? Mí přátelé a partner mi dodali odhodlání a založila jsem novou čistírnu koberců a čalouněného nábytku https://www.vycistime.to/. Zkušenosti s tímto oborem jsem měla veliké, ale i tak byla má představa a plán podnikání úplně jiný než u první firmy mého bývalého muže.

Tato vize nás 4 neskutečně spojila. Já přítel Petr a Verča s Patrikem jsme už nebyli jen parta přátel, ale byli jsme pracovní tým a rodina v jednom. Petr, Patrik a Verča projevili obrovskou chuť se zapojit. Měli všichni svoji práci v gastru, ale veškerý volný čas trávili školeními, semináři a samovzděláváním. Dělali vše proto, aby byli ti nejlepší experti na koberce i čalounění. Moc dobře jsme věděli, že i když máme tu nejmodernější a nejúčinnější strojní technologii na čištění, tak to nestačí.

Já vzala poslední volné peníze a zainvestovala jsem do marketingu. Sebrala jsem všechny nápady a zkušenosti s marketingem a s pomocí přátelské marketingové agentury Trifor studio jsme vytvořili logo, letáky, bannery, polepili auta, natočili videa, nafotili fotky a popsala jsem jasnou představu webu, který v Triforu skvěle zrealizovali. Objednala jsem reklamy do rádií i novin, založili jsme sociální sítě a zakázky se jen hrnuly.

Celý se to rozjelo hrozně rychle. Po pár týdnech jsem kupovala větší auto a další stroje na sedačky i koberce. Petra, Patrika i Verču jsem už na stálo přetáhla z covidového gastra do Vyčistíme.to a tento projekt nás začal všechny živit.

Na jaře jsme měli sběrná místa na koberce na 15 místech v Čechách a jezdili jsme pro koberce a na zakázky na většinu území Čech. Znají nás lidé v celém Ústeckém kraji, v Praze, Liberci, Hradci i Varech a širokém okolí těchto měst.

Nyní https://www.vycistime.to/ funguje 8 měsíců a zase je růst firmy rychlejší než my a nabrali jsme dalšího zaměstnance kamarádku Anetu. Pořizujeme další auta a stroje a oslovily nás 2 velké firmy se kterými jsme navázali spolupráci snů. Čistíme koberce pro jeden velký e-shop a spolupracujeme s řetězcem Asko. Poptávka roste raketovou rychlostí a spokojení zákazníci také.

Mezi naše největší výhody patří naše kvalita čištění a nejmodernější technologie. Poloautomatizované stroje, které samy vyčistí koberce v té nejlepší kvalitě, ohromí každého zákazníka. Zákazníci také oceňují bezplatnou dopravu a rychlou komunikaci.

V neposlední řadě je hlavní výhodou, že jsme všichni stáli na tom začátku a vážíme si toho, kde jsme teď a každý spokojený zákazník je pro nás ta největší odměna. I když je někdy tolik práce, že není čas a energie na nic jiného, tak se umíme mezi sebou podpořit vzájemně si vypomoct a práci si rozdělit. Neustále se vzděláváme a proškolujeme. Chceme být jedničkou na trhu dnes, zítra i za rok. Já, Petr, Patrik, Varča i Anet bereme tuto práci vážně a víme, že všechna energie, co do této práce vložíme, se nám mnohonásobně vrací.

A co potěší nejvíce mě jako majitelku? Krom toho, co už bylo zmíněno mě udělá největší radost, když vidím spokojené mé kamarády a zaměstnance Petra, Patrika, Verču a Anet. Když vidím, že je ta práce baví a naplňuje. Když vidím, že přes všechny překážky fungují jako jeden tým a je mezi námi ta skvělá přátelská rodinná atmosféra, protože to, kde teď jsme je zásluha nás všech a brzy budeme ještě mnohem dál.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist