Neděle 21. říjen 2018
Svátek má Brigita

Ústí nad Labem - Dvoudenní kontrolní akci zaměřenou na provozování taxislužby v katastru města Ústí nad Labem mají za sebou strážníci ústecké městské policie.

Strážníci se u taxikářů tentokrát zaměřili na zaplacení parkovacích karet na rezervovaných parkovištích pro vozidla taxi. Strážníci při akci zjistili šest pochybení ze strany řidičů taxislužby, kdy dotyční neměli zaplacené parkovací karty na zmiňovaných parkovištích.

Všechny zjištěné nedostatky byly předány k dořešení příslušnému správnímu orgánu. "Tato akce splnila svůj účel, neboť dle sdělení pracovníka městských služeb bylo během těchto dvou dnů zaplaceno ze strany provozovatelů taxislužby osmnáct parkovacích karet, opravňující tyto řidiče pakovat na vyhrazených místech pro taxislužbu. Akce tohoto typu budou pokračovat i nadále," uvedl Jan Novotný z Městské policie Ústí nad Labem.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací