Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata
Archivováno

Chabařovice – Na palubovce pod sítí válcují své soupeřky. Touží po Českém poháru, aby se střetly s těžšími mančafty. K tomu jsou ovšem potřeba finance. Řeč je o chabařovických volejbalistkách, které se nechtějí spoléhat jen na sponzory, proto prodaly svůj půvab a nafotily druhý kalendář.

Touha po vyšší soutěži přivedla chabařovické volejbalistky k nafocení kalendáře. Foto: Jana Zlámalová

Jak uvedla autorka projektu a fotografka Jana Zlámalová, výtěžek bude stejně jako v loňském roce použit na především pro pokrytí sezóny. „V kalendáři je jedenáct hráček s trenérkou. Kalendář jsem nafotila v chabařovické hale, kde trénujeme a hrajeme mistráky. Pokud družstvo zůstane v tomto složení a bude se dařit, padl návrh na přihlášení do Českého poháru, abychom se střetly také s jinými a těžšími mančafty," doplnila Jana Zlámalová.

Kalendáře lze zakoupit přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Cena je 290,-Kč.

5x Foto: Jana Zlámalová

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací