Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška

Ústí nad Labem - Poděkování za záchranu lidských životů předal primátor Petr Nedvědický sportovcům, hráčům amerického fotbalu z klubu Blades Ústí nad Labem Tomáši Plíhalovi, Ondřeji Habartovi a Jakubu Imrovi. Nezůstali lhostejní a zastavili na dálnici D1 u havarované cisterny s palmovým olejem, která začínala hořet.

Cisternu se nejdříve pokoušeli uhasit hasičským přístrojem z auta, ale požár se rychle rozšířil a začaly vybuchovat pneumatiky. Proto se soustředili na to, aby dostali lidi z okolních aut ven do bezpečnější vzdálenosti.

„Bylo to děsivé. Ohromný žár, vozovka strašně klouzala, situace byla značně nepřehledná. Snažili jsme se přivázat na lano auto, v kterém zůstal zaklíněn člověk a odtáhnout ho z ohně, ale to se bohužel nepovedlo. Jsem rád, že jsme spolu s dalšími lidmi mohli pomoci těm ostatním,“ vzpomínal Ondřej Habart.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací