Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Doksy - Zoopark Doksy byl otevřen před pěti lety jako pobočka soukromého chovatelského zařízení. Je zde k vidění mnoho druhů exotických zvířat.

Například vzácní bílí lvi a bílí tygři z vlastního chovu, černí panteři, levharti skvrnití, zebry, američtí nosáli, opičky makak rhezus, velká skupina mladých klokanů rudokrkých, pakoně, velbloudi, malá prasátka a další zvířátka. V každé sezóně je pro návštěvníky vždy připravena nějaká novinka. Letos v květnu se narodila dvě panteří koťata, která jsou již k vidění s maminkou ve výběhu.

Děti se zde mohou projet na ponících nebo ochočených velbloudech, krmit kontaktní zvířátka, svézt se na historickém kolotoči nebo využít nafukovací atrakce. Přímo v zooparku je rozlehlé parkoviště a chutné občerstvení.

2907doksysedm

Otevřeno je denně od 10 do 18 hodin. Vstupné: Dospělí 100 Kč, děti nad jeden rok 50 Kč, parkování přímo v areálu 50 Kč. Skupinové vstupné (10 a více osob) - po PŘEDCHOZÍ telefonické dohodě je možno domluvit individuální cenu vstupného.

2907doksysest

Podívejte se na více informací na stránky Zooparku Doksy https://www.zoodoksy.cz/

Nebo na jejich facebook - Zoopark Doksy

0108zoopark

Foto: Zoopark Doksy

2907doksytri

2907doksydva

2907doksyctyri

Foto: Tomáš Straka

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací