Středa 26. únor 2020
Svátek má Dorota

Ústí nad Labem - Ve středu 22. ledna 2020 proběhlo slavnostní vyhlášení pátého ročníku projektu městské části Severní Terasa „Ocenění výjimečných žáků“. V letošním roce ocenění slavnostně předal starosta městského obvodu Severní Terasy Jaroslav Šimanovský.

Jedenáct výjimečných žáků základních škol a Gymnázia a Střední odborné školy dr. Václava Šmejkala městské částí Severní Terasa a jejich jedenáct neobyčejných příběhů, to byli hlavní hrdinové slavnostního odpoledne. Za přítomnosti zástupců škol, rodičů a příbuzných, byli oceněni nominovaní žáci, kteří jsou úspěšní a výjimeční v tom, že „dělají víc, než musí“.

Žáci během krátkého představovacího medailonku a rozhovoru na sebe prozradili to podstatné, aby všem bylo jasné, že si chvilku slávy a velké poděkování zaslouží. Jedni vytrvale pracují na rozvoji svého talentu, druzí pomáhají lidem a jsou i tací, kteří se statečně dokázali poprat s nepříznivým osudem a ještě k tomu pomáhají svému okolí.

„Všem oceněným dětem přeji, aby co nejdéle zůstaly takovými, jací jsou. Rodičům, aby se co možná nejdéle, nebo nejlépe napořád, dařilo chránit to hezké co v nich je. Bude to dobré nejen pro Vás, pro děti, ale je to inspirací pro nás všechny kolem“.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací