Pátek 14. prosinec 2018
Svátek má Lýdie

Ústí nad Labem - V sobotu kolem sedmé hodiny večer na komunikaci vedoucí z Malého Března na obec Valtířov došlo k dopravní nehodě dvou vozidel. Dvaapadesátiletý řidič vozidla VW Golf jedoucí od obce Malé Březno narazil do levé přední části zaparkovaného vozidla BMW.

Následně se pokusil z místa odjet, avšak vzhledem k nepojízdnosti svého vozidla odešel domů pěšky. "Policisté muže krátce na to v místě trvalého bydliště společně se záchranáři nalezli. U muže byla provedena dechová zkouška, která byla pozitivní s výsledkem 1,8 promile," uvedla mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Vzhledem ke zranění, které při nehodě utrpěl, byl zdravotnickou záchrannou službou odvezen k ošetření do nemocnice. "V současné době je podezřelý z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky a hrozí mu trest odnětí svobody až do výše 1 roku, peněžitý trest nebo zákaz činnosti," dodala policejní mluvčí.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací