Pondělí 25. červen 2018
Svátek má Ivan

Ústí nad Labem – Místo autobusů a trolejbusů záliv obsadila těžká stavební technika. Cestující vystřídali stavební dělníci. Silniční provoz je sveden do jednoho jízdního pruhu. To je obrázek těchto dní na zastávce městské hromadné dopravy Bukov - sanatorium na ulici Sociální péče, která spojuje městskou část Bukov se Severní Terasou.

Důvodem stavebních prací a omezení je rekonstrukce stanice. Ulici Sociální péče protíná silnice I/30, kterou spravuje Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). „Zakázku jsme zahájili 31. července letošního roku. Délka její realizace je podle smlouvy čtyři měsíce, takže v případě bezproblémového průběhu prací by měla být stavba hotova nejpozději do konce listopadu letošního roku,“ uvedla mluvčí ŘSD Nina Ledvinová.

Zastávka městské hromadné dopravy je po dobu rekonstrukce zálivu pro trolejbusy a autobusu přesunuta směrem nahoru k hlavnímu vjezdu do ústecké Masarykovy nemocnice. Projíždějící řidiči musí počítat s usměrněním dopravy a věnovat pozornost přechodnému dopravnímu značení.

1209 soc pece2

SILNIČNÍ PROVOZ JE SVEDEN DO JEDNOHO JÍZDNÍHO PRUHU. FOTO: PETR SOCHŮREK

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací