Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Hrbovice - Chlumeckým policistům pomohla trochu náhoda, trochu štěstí k tomu, aby objasnili případ vloupání do garáže v Chlumci. Minulý týden v odpoledních hodinách v obci Hrbovice policejní hlídka zastavila 38letého řidiče vozidla Škoda Fabie s přívěsným vozíkem.

Při této kontrole policisté z dostupných evidencí zjistili, že řidič má vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel. Při obhlídce vozidla si zároveň všimli nákladu, který v přívěsném vozíku měl. Část nákladu ve vozíku totiž odpovídala věcem, které byly den předtím odcizené z jedné z garáží v Chlumci. Ve chvíli, kdy se řidiče zeptali, odkud tyto věci pocházejí, jeho odpověď přesvědčivá nebyla.

"Řidiči byla zakázána další jízda a byl převezen na obvodní oddělení policie. Následně se do případu rovněž vložili i ústečtí kriminalisté a společně s chlumeckými policisty se podařilo zadrženému muži prokázat i vloupání do garáže, kde způsobil škodu kolem 39 tisíc korun. V současné době čelí obvinění z trestného činu Krádeže Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za což mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 2 let," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací