Neděle 17. leden 2021
Svátek má Drahoslav

Ústecký kraj - Pracovníci v první linii dostali od Ústeckého kraje za odměnu rodinné vstupenky do třech zoologických zahrad v Ústeckém kraji, botanické zahrady i kina. 

Rodinné vstupenky do ústecké, děčínské i chomutovské zoologické zahrady, Botanické zahrady v Teplicích a na promítání filmu Bourák, které jsou platné do konce letošního kalendářního roku, byly poskytnuty pracovníkům ve zdravotnictví, sociálních službách a zaměstnaným ve Správě a údržbě silnic Ústeckého kraje za jejich mimořádnou a obětavou práci v době pandemie koronaviru.

„Rozdělili jsme je jednotlivým příspěvkovým organizacím nebo organizacím, které pomáhaly v první linii, tam půjde určitá část vstupenek,“ vysvětlil 1. náměstek hejtmana Ústeckého kraje Martin Klika.

Jde zároveň o pomoc zoologickým zahradám, které kvůli pandemii koronaviru musely své brány na čas zavřít, což jim výrazně snížilo příjmy. Na pořízení vstupenek vynaložil Ústecký kraj celkem 1,2 milionu korun.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací