Sobota 30. květen 2020
Svátek má Ferdinand

Ústí nad Labem – Kousni se, to dáš! Makej, makej, makej! Děláš to pro dobrou věc! Takové pokřiky se nesly v neděli 19. května 2019 ústeckým Letním kinem. Konal se zde třetí Charitativní brutal kruháč race. Výtěžek z akce od prvního ročníku putuje na onkologicky nemocné děti léčící se v ústecké nemocnici.

Do krajské metropole Ústeckého kraje přijeli soutěžit brutálně fyzicky nadupaní závodníci a závodnice nejen z Ústeckého kraje, ale také z Prahy. „Letos se na start Charitativního brutal kruháč race postavilo třicet šest soutěžících. Na trati na ně čekalo jedenáct stanovišť. Závod probíhal ve dvou kolech,“ uvedl Jakub Jirgle z pořadatelského týmu Brutal Kruháč Ústí.

Podpořit dobrou věc do Ústí přijela i Stáňa Feistnerová z Děčína. „Dvakrát týdně chodím na kruhové tréninky při Brutál tým Děčín. Na akci v Ústí jsem poprvé. Líbí se mi její charitativní zaměření. Více takových akcí,“ řekla závodnice, hlasitě na trati povzbuzovaná rodinou.

„Nejtěžší stanoviště bylo zvedání činky nad hlavu na hoře. Jak už jsem byla po zdolání trati vyčerpaná, tak mi docházely síly,“ okomentovala trať Stáňa Feistnerová.

„Třetí Brutal kruháč race je za námi a my s radostí oznamujeme, že se vybralo krásných 20000 Kč!!! V týdnu je půjdeme předat na dětskou onkologii. Moc děkujeme všem účastníkům, dobrovolníkům a partnerům,“ zhodnotil letošní ročník Jakub Jirgle.

FOTOGALERIE:

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací