Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Chomutov - I v letošním roce budete moci navštívit za zvýhodněnou cenu 3 zoologické zahrady na severu Čech. Společnou vstupenku si můžete zakoupit také v chomutovském zooparku.

Již od roku 2016 mohou milovníci zoologických zahrad využít výhodné nabídky k návštěvě tří zahrad Ústeckého kraje – Zoo Děčín, Zooparku Chomutov a Zoo Ústí nad Labem. Projekt Jeden kraj – tři různé zoo je založen na principu společné vstupenky, kdy zájemce zaplatí nižší cenu než při součtu všech tří vstupů.

Společná vstupenka přijde dospělého na 260 korun a děti na 140 korun, kromě vstupenky v podobě pohledu, zahrnuje také dárek – originální magnetku, v každé zoo s jiným motivem.

Pokud se držitelům vstupenky podaří navštívit všechna tři zoo do 31. října, jsou zařazeni do slosování o hodnotné ceny. V loňském si roce zakoupilo společnou vstupenku 593 návštěvníci, z tohoto počtu se 294 soutěžící zařadili do slosování.

Co se vyhrávalo?

Losování výherců probíhá na začátku listopadu, slavnostní předání cen se koná s příchodem jara vždy v jedné ze zoo. Deset výherců za loňský rok si své ceny 11. dubna vyzvedli v Zoo Děčín (na snímku dole). První cenou byl víkendový pobyt v Domě Českého Švýcarska v Krásné Lípě, druhou cenou je zážitkový výlet s certifikovanými průvodci v Českosaském Švýcarsku, třetí výherce získal poukaz do Pivovarské restaurace v pivovaru Falknštejn.

1704vyherci

Další výherci získali volné vstupy do nového Lanového parku v Teplicích, který se nachází na unikátním místě v centru města - na střeše supermarketu. Lanový park se bude se otevírat 18. dubna a bude největším lanovým parkem v kraji.

Za jednu zvýhodněnou vstupenku můžete navštívit tři zoo v Ústeckém kraji i letos. Prodej vstupenek byl ve všech zoologických zahradách odstartován 1. dubna.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací