Úterý 18. červen 2019
Svátek má Milan

Ústí nad Labem - Moderní objekt Rezidence Hrnčířská kombinující obchodní a bytovou plochu postaví na Předmostí společnost Hrnčířská Ústí. Nahradí nevzhlednou stavbu bývalé zeleniny a baru. Za záměrem stojí společnost Knihy Dobrovský, její zástupce přišel projekt představit vedení města.

„Takovou iniciativu velmi vítáme. Jednali jsme o tom již několik měsíců. Záměr má velmi reálnou podobu, firma vlastní pozemek, má připravený projekt a další záležitosti, připravuje žádost o stavební povolení. Přinese do této části městského centra novou kvalitu,“ ocenila primátorka Věra Nechybová.

Objekt má být devítipodlažní, v podzemí je plánováno parkoviště. V prvním až třetím nadzemním podlaží mají být obchody. Ve 4. a 5 podlaží jsou plánovány kanceláře, alternativně fitness centrum. 6. až 9. podlaží zaplní rezidenční byty doplněné o garsonky, alternativou je hotel. Objekt má být dokončen do dvou let od získání stavebního povolení.

1110hrncirska1

Zdroj: www.usti-nad-labem.cz

„Ukazuje se, že Ústí nad Labem je pro investory atraktivní a může jim nabídnout zajímavé příležitosti a výhodné podmínky. Firma Dobrovský již ve městě rekonstruuje bývalé sídlo Deníku na byty a má zájem i o využití pozemku v naší průmyslové zóně na sklad knih,“ doplnil náměstek primátorky Pavel Dufek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací