Úterý 26. září 2023
Svátek má Andrea

Skorotice - V duchu dobrých sousedských vztahů se nesl letošní Den otevřených dveří ústecké skupiny ADLER, který připravila na poslední prázdninové odpoledne ve Skoroticích.

„Udržovat dobré sousedské vztahy je jedním ze základů dobrého soužití. A právě to jsme měli na mysli při organizaci naší akce,“ říká marketingová ředitelka firmy Martina Weberová s tím, že pozváni byli nejen obyvatelé ze stále se rozšiřující nové zástavby v okolí, ale také lidé z obcí Skorotice a Božtěšice. „Otevřením administrativní budovy společnosti a komentovanými prohlídkami, které zajišťovali studenti ústecké univerzity, jsme chtěli ještě víc přiblížit naši práci veřejnosti,“ dodává Martina Weberová.

Pro hosty i zaměstnance připravila firma řadu atrakcí. Svoji práci skvěle odprezentovali policisté z Územního odboru Policie ČR v Ústí nad Labem i hasiči z Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje. K vzdělávacímu stánku o třídění a recyklaci od společnosti EKO-KOM přidal hostitel i jízdu firemním elektromobilem. Zábavné hry pro děti i dospělé doplnilo Divadlo V Pytli Petra Stolaře, největší zájem dětí však byl o slanění z budovy, které připravila firma HOTROCK. Nechybělo ani občerstvení a každý návštěvník si odnesl i malý dárek.

FOTOGALERIE:

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist