Úterý 18. červen 2019
Svátek má Milan

Skorotice - Zaměstnanci skupiny společností ADLER se i letos aktivně zapojili do projektu „Ukliďme svět, ukliďme Česko“. V pondělí 9. dubna odpoledne pomohli s úklidem Skorotic a Božtěšic.

„Prostředí, ve kterém žijeme, významně ovlivňuje kvalitu našeho života. To nejmenší, co pro něj můžeme učinit, je udržovat jej v čistotě,“ řekl k zapojení společností do projektu Radek Veselý, statutární ředitel ADLER Czech.

Firma nejenže se rozhodla jít příkladem ostatním, ale záleží jí také na dobrých sousedských vztazích s obyvateli v oblasti, kde stojí její administrativní budova. Proto se spojila s organizátorkou akce „Ukliďme Skorotice a Božtěšice“ Terezou Novákovou. „Kolem našich domů, cest a polí, tam všude se povalovaly PET lahve, polystyrén, sklo, plastové obaly, kelímky a spousta dalších odpadků. Našim cílem byla jejich likvidace a vyčištění prostředí, kam chodíme na procházky, a kde si hrají naše děti, kde sportujeme a relaxujeme,“ řekla Tereza Nováková.

Mluvčí ADLER Czech Marie Logrová doplnila, že dvacet dobrovolníků z řad jejích kolegů, kteří si přibrali na pomoc desítku svých potomků, pomohli uklidit široké okolí administrativní. „Spolu s další šedesátkou  obyvatel z okolních lokalit se všem podařilo sesbírat přes tisíc  kilogramů  odpadu. Nejhorší práci měli dobrovolníci podél hlavní silnice, kde byly vedle plechovek, plastových obalů  a  papírů  také pneumatiky,“ dodala Marie Logrová.

Zabezpečení dobrovolnického projektu „Ukliďme Skorotice a Božtěšice“ podporovala vedle hlavních organizátorů rovněž společnost EKO-KOM, která dodala skupině ADLER úklidové pomůcky v podobě pytlů, rukavic a potřebného nářadí.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací