Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Krásné Březno – Na dobrou spolupráci mezi ústeckými policisty a strážníky doplatil lupič, který přepadl poštu. O pohotovém zásahu informoval zástupce ředitele strážníků Jan Novotný.

„Dne 22. 10. 2021 v 10.40 hodin byla na žádost Policie České republiky požádána hlídka městské policie o provedení kontroly středu obvodu Krásné Března, se zaměřením na osobu podezřelou z trestného činu loupežného přepadení pobočky České pošty. Jednalo se o neznámého muže, středního věku, který, který krátce před polednem vstoupil do prostoru výše uvedené pobočky České pošty a pod pohrůžkou použití násilí požadoval od pracovnice  pošty vydání finanční hotovosti,“ uvedl zástupce ředitele v tiskovém prohlášení.

„Finanční hotovost muži vydána nebyla a pachatel se nejspíše zalekl a z prostoru České pošty utekl. Dále byl strážníkům uveden popis oblečení údajného pachatele a některé markanty na jeho oblečení. Muž uvedeného popisu byl hlídkou spatřen poblíž domu v ulici Dr. Horákové,  kde byl zadržen a omezen na osobní svobodě. Při zadržení dotyčného použila hlídka městských strážníků  donucovacích prostředků. (hmaty, chvaty). Na základě zjištěných skutečností, byla na místo přivolána hlídka Policie České republiky, která si celý případ  převzala k dalšímu šetření,“ dodal Jan Novotný.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací