Pondělí 25. květen 2020
Svátek má Viola

Ústí nad Labem - V úterý 31. března v 14:20 hodin, byla na žádost operačního střediska městské policie vyslána hlídka strážníků do ulice SNP, kde se dle oznamovatele měl nacházet neznámý muž, který měl pokřikovat na kolemjdoucí, popíjet víno a neměl mít nasazený ochranný prostředek k zakrytí dýchacích cest.

Po příjezdu hlídky na místo bylo zjištěno, že se zde nachází známý bezdomovec, který však žádný alkoholický nápoj nepožíval a ochranný prostředek k zakrytí dýchacích cest měl v souladu s mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví nasazen. Na místě si však hlídka všimla vypáčeného odpadního kontejneru na textil.

0104mpul2

Foto: MP Ústí nad Labem

Při prohlídce a zjištění rozsahu poškození kontejneru se k hlídce přihlásil muž, který strážníkům sdělil, že tento kontejner vypáčil právě přítomný bezdomovec a že celé jeho jednání viděl. Vzhledem k tomu, že hlídka pojala podezření, že tímto protiprávním jednáním byl spáchán trestný čin, byl dotyčný muž omezen na osobní svobodě. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si případ převzala k dalšímu šetření.

0104mpul3

Foto: MP Ústí nad Labem

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací