Sobota 26. září 2020
Svátek má Andrea

Ústecký kraj – Podobné chování je od profesionálního řidiče, pro kterého je volant obživou, jen těžko pochopitelné. Kamera ve vozidle našeho čtenáře zachytila šoféra cisterny, pro kterého zákaz předjíždění nic neznamená.

„Jde o velice hrubé porušení dopravních předpisů. Kvůli takovým řidičům jsou vážné nehody,“ komentuje záběry jejich autor. Videa poskytl naší redakci.

Jde o hlavní silniční tah z Ústeckého kraje na Prahu, záběry byly pořízené 18. listopadu. Řidič nákladního automobilu s cisternou s přívěsem vezoucím další cisternu předjíždí přes plnou čáru, ale nejde o jediný přestupek. Stejně si počíná i na dvojité plné čáře, kde využívá snížené rychlosti a dupe na plyn, zatímco ostatní jedou poslušně v koloně.

Firma provozující čerpací stanice, jejíž loga cisterny nesou, se na svém webu paradoxně chlubí logem „partner motoristů“.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací