Pátek 25. září 2020
Svátek má Zlata

Ústí nad Labem - v sobotu 16. listopadu v ranních hodinách prováděla hlídka ústeckých strážníků kontrolní činnost v okolí obchodního domu Forum a prostorů pod Bílinskými mosty, a to z důvodu výskytu závadových osob.

Během této činnosti si hlídka v ulici Přístaviště všimla osobního motorového vozidla, které přijelo ze směru od Bílinských mostů a zastavilo v ulici Přístaviště, kde je přechodnou úpravou silniční provoz omezen dopravní značkou zákaz zastavení. Řidič byl hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a k předložení dokladů potřebných k řízení motorového vozidla.

Padesátiletý muž z Ústí nad Labem hlídce sdělil, že u sebe řidičský průkaz nemá. Strážníci cestou operačního důstojníka Policie ČR provedli dotaz do příslušných registrů, zda-li řidič nemá vysloven zákaz řízení motorových vozidel s negativním výsledkem. Bylo však zjištěno, že řidič není držitelem příslušného oprávnění k řízení motorových vozidel, a že osobní motorové vozidlo, které užil v provozu na pozemní komunikaci, nemá platnou technickou prohlídku silničního vozidla. Z tohoto důvodu byla na místo přivolána hlídka Policie ČR, která si celý případ převzala k dalšímu šetření.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací