Sobota 26. září 2020
Svátek má Andrea

Střekov – Spolek Střek – ON zve dnes (pondělí 18. listopadu) seniory na besedu s ústeckou fyzioterapeutkou Renatou Pešinovou. Debatovat se bude o zdravém pohybu, tolik důležitému v každém věku, a rehabilitaci. Akce začíná v 16.00 hodin v restauraci Praha na střekovském nábřeží.

„Vstupné je dobrovolné. Pro všechny hosty je připravena káva nebo čaj a výborný sladký zákusek nebo chlebíček,“ pozvala seniory Eva Železná, členka spolku Střek – ON.

Besedy pro seniory, to je název cyklu posezení, které pro starší spoluobčany přichystají pravidelně členky spolku Střek-ON. Během těchto posezení se posluchači seznamují se zajímavými lidmi z Ústí nad Labem a jejich povoláním. „První posezení bylo věnováno známé ústecké fotografce paní Ludmile Hájkové, jež zasvětila celý svůj život fotografování krajiny Ústecka a Českého Středohoří. Při druhém posezení se v restauraci Praha, kde besedy v současnosti probíhají, sešli střekovští dobrovolní hasiči. Ti vyprávěli o tom, jaké to je být dobrovolným hasičem, co vše musí umět a při jakých zásazích již pomáhali. Předvedli také část svého vozového parku, vybavení na slaňování a první pomoc. Zároveň nabídli na jaro možnost prohlídky jejich základny s veškerým vybavením,“ zavzpomínala na předešlá posezení Eva Železná.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací