Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška
Archivováno

Ústí nad Labem – S upraveného kola pro handicapovaného cyklistu se může těšit desetiletý Ríša Jozífek z Povrlů. Nadaci Plamínek naděje se povedlo díky charitativnímu běhu, který proběhl v sobotu na Labské cyklostezce (psali jsme), vybrat neuvěřitelných 48.831 korun.

Ríša Jozífek s maminkou Dagmar. Foto: Petr Sochůrek
Martina Prachařová za nadaci Plamínek Naděje uvedla, že na samotném závodě se do kasičky nasbíralo 47.931 korun a na účet přišlo 900 korun. „Ríša dostane nádherné speciálně upravené kolo k narozeninám. Peníze, které nevyčerpáme, Nadační fond Plamínek naděje využije na další potřebné projekty. Máme transparentní účet, na kterém si každý může zkontrolovat, kam peníze putují," řekla Martina Prachařová.

Charitativní běh s Plamínkem v sobotu podpořilo přes pět set účastníků, z toho čtyři sta běžců. „Chtěli bychom všem poděkovat. Takovou účast jsme nečekali. Byli jste neuvěřitelně štědří," uvedla směrem k dárcům Martina Prachařová.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací