Ústecká Arma si v pátek z Pardubic neodvezla ani bod, Pardubice zvítězily 3:1
Sport

Pardubice/Ústí nad Labem - Ústečtí si v pátek z Pardubic neodvezli ani jediný bod. Ve 48. a 53. minutě vstřelili branky domácí, hráči Ústí potom v 81. minutě snížili na 2:1. V posledních minutách zápasu si ale Pardubice nenechaly ujít ani vteřinu a v druhé minutě nastavení vstřelili poslední gól celého zápasu.

FK Pardubice - FK Ústí nad Labem 3:1 (0:0)

BRANKY: 48. Petráň, 53. Petráň, 90+2. Mužík – 82. Kacafírek

ŽK: 55. Jeřábek (PCE), 89. Petráň (PCE) – 36. M. Zeman (UNL), 74. Kacafírek (UNL), 79. J. Peterka (UNL)

FK Pardubice - Knobloch – Přibyl, Šejvl, Surzyn, Fusek – Ladra (87. Kopřiva), Jeřábek (C), Řezníček, Fousek (76. Mužík) – P. Černý (32. Kovář), Petráň. Náhradníci: Hrnčíř – Kopřiva, Látal, Kovář, Mužík, Rybička, Sokol.

FK Ústí nad Labem - Kotěra – M. Zeman, Pimpara, L. Vaněk, Leibl – P. Pilík, J. Peterka (C), Miskovič (70. Richter), Jindráček (52. Kacafírek), D. Procházka – Matějka. Náhradníci: Tvrdoň – Richter, Zoubek, Gilián, P. Výborný, Šnirc, Kacafírek.

Rozhodčí: Vojkovský - Kotík, Boček