Sobota 23. leden 2021
Svátek má Zdeněk

Moldava - Příznivci Moldavské dráhy se mohou těšit letos na podzim na její znovuotevření! Vlaky začnou do hor jezdit po dokončení oprav části trati, která byla zasažena sesuvem. V zimě to uvítají hlavně lyžaři a běžkaři.

V neděli 18. listopadu 2018 proběhne na Moldavě tradiční půlmaratón, tentokrát ve spojení s oslavou obnovení vlakového provozu i s připomínkou tradičního lesního skla, které se na Moldavě vyrábělo už ve středověku.

Z Mostu bude vypraven historický motorák „Hurvínek“. Vlak vyjede v 9.05 hodin, v Litvínově bude v 9.25 hodin. Zpět jede v 16.35 hodin.

Zprovozněno bude nové vlakové spojení Ústí nad Labem - Teplice - Moldava. Pojede souprava přezdívaná „Žralok“. Z ústeckého hlavního nádraží vyjíždí v 8.24 hodin, v Teplicích zastaví v 8.43 hodin. Na moldavskou dráhu se napojuje v Louce u Litvínova, kde bude v 9.10 hodin. Zpět z Moldavy se vydává moderní jednotka v 15.58 hodin.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací