Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Policie dopadla muže podezřelého z vraždy na ubytovně v Truhlářově ulici na Střekově, zadržen byl v Německu.

O brutální vraždě na ubytovně jsme psali ZDE. Policisté během úterního dopoledne pročesávali okolí ubytovny, kde hledali vraženou zbraň. Podle zjištění naší redakce ji kriminalisté našli. Nalezena byla ve křoví v blízkosti vrátnice bývalých provozů Setuzy, která sídlí nedaleko ubytovny, ve které k brutálnímu útoku došlo.

Ve středu policie informovala, že byl podezřelý muž zadržen v Německu a žádá o vydání evropského zatýkacího rozkazu. „Ve chvíli, kdy nám jej kolegové vydají, budou probíhat další procesní úkony,“ uvedla mluvčí Veronika Hyšplerová.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru