Ilustrační foto
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Krajští kriminalisté se zabývají násilným trestným činem, ke kterému mělo dojít v pondělí 16. října v odpoledních hodinách v Ústí nad Labem. V souvislosti s tímto incidentem policisté zadrželi jednu osobu. Ke zjištění příčiny úmrtí oběti byla nařízena soudní pitva.

"Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Okolnosti samotné události jsou předmětem dalšího prověřování, a tudíž nelze v tuto chvíli sdělit bližší informace," uvádí Policie ČR na sociální síti Twitter.

Podle zjištění naší redakce mělo dojít k brutálnímu útoku na ubytovně v Truhlářově ulici, kde měla být po rozepři ubodána osoba. Na Střekově se pohybují policisté speciální pořádkové jednotky s detektorem kovů a policejní psovodi. Další podrobnosti zjišťujeme.

"Vyšetřování je ve fázi prověřování, jakmile budou známy další informace, policie je veřejnosti poskytne," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru