Foto: MP Ústí nad Labem
Ústí nad Labem

Ústí nad Labem - Na žádost operačního střediska městské policie byl proveden výjezd strážníků ze skupiny operačního zákroku do Masarykovy nemocnice, z důvodu nahlášení agresivního pacienta na Detoxu, který demoluje vnitřní zařízení.

Při příjezdu hlídky se na místě již nacházela hlídka strážníků z obvodu Severní Terasa. Zaměstnanci psychiatrie čekali před budovou, zatím co obě hlídky si rozdělily prostor a hledaly dotyčného muže. Při vstupu strážníků do jedné z místností, byla hlídka upozorněna ostatními pacienty, že muž se nachází ve vedlejší místnosti. Při vstupu do místnosti si dotyčný muž sám lehl na zem do poutací pozice, a začal se chovat klidně a se strážníky spolupracovat. Na místo dorazila i hlídka Policie ČR, která si případ převzala k dalšímu šetření.

Foto: MP Ústí nad Labem

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru