Pondělí 26. říjen 2020
Svátek má Erik

Ústí nad Labem - Statutární město Ústí nad Labem vyhlásilo ve spolupráci s hypermarketem Globus Trmice soutěž TOP květinové Ústí 2020 po vzoru loňského ročníku, který zaznamenal velký úspěch. Soutěž je nyní ve své polovině.

Jejím smyslem je opět podpořit a ocenit pěstitelské snahy, chuť zvelebovat městská obydlí zelení a krásnými květy. Pořadatelé pro aktuální rok rozšířili soutěžní kategorie, lze tedy zasílat fotografie nejen balkónů, ale i lodžií, teras a předzahrádek. Soutěž bude probíhat od května až do konce srpna 2020.

„Na desítkách fotek rozkvetlých balkónů z loňského roku je vidět, že mají Ústečané své město rádi. Letos plánuji, že se zúčastním i se svým balkónem.“ dodal náměstek primátora Tomáš Vlach.

Kdo se může do soutěže přihlásit?

Soutěž je určena všem občanům žijícím na území statutárního města Ústí nad Labem. Podmínkou je, že květinová výzdoba musí být viditelná z veřejné komunikace (např. silnice, chodníku, mezibloku apod.) a není skryta v soukromí (např. uvnitř bytu nebo za domem v zahradě). Do soutěže se nebudou přijímat fotografie velkých zahrad, parků a fotografie obsahující rozeznatelné osoby.

Jak se do soutěže přihlásit?

Přihlásit se do soutěže lze zasláním e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. s předmětem „TOP květinové Ústí 2020“ a připojením soutěžní fotografie a několika identifikačních údajů. Všechny podrobnosti jsou uvedeny na soutěžním webu.

Na co se mohou výherci těšit?

Díky spolupráci s našimi partnery budou ceny i letos velice pestré. Od hypermarketu Globus Trmice se mohou hlavní výherci těšit na dárkové poukázky ve výši 1.500, 1.000 a 500 Kč a věcné ceny v každé kategorii. Pro vítěze facebookové soutěže bude připraven dárkový koš od pořadatele Severočeských farmářských trhů.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací