Úterý 18. červen 2019
Svátek má Milan

Ústí nad Labem – V Ústí bude i tento víkend pokračovat očista přírody od odpadků, záslužná práce dobrovolných pomocníků s názvem Ukliďme svět, ukliďme Česko. Další setkání organizuje město, sraz pro všechny zájemce je v sobotu v 10 hodin.

„Sejdeme se v sobotu v 10 hodin u magistrátních garáží vpravo pod Bertiným údolím. Uklízet se pak bude v lokalitě v Důlcích. Přijít pomoci může kdokoli. Přijďte také, rádi vás uvidíme,“ říká Romana Macová z Magistrátu města Ústí.

Rukavice a pytle na odpad podle ní zajistí město. Každý tedy může jen tak přijít i bez pomůcek a hned se pustit do úklidu. Po práci je pro všechny připraveno i malé občerstvení.

A kdo rád fotografuje, může se zapojit i do soutěže. Ta probíhá na celostátní úrovni v několika kategoriích, téma snímku souvisí vždy s úklidem. Kromě snímků je možné poslat i video. Uzávěrka je na konci dubna a vítězové budou vyhlášeni v červnu. Jako ceny jsou připraveny fotoaparáty, videokamera a také tiskárna.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací