Úterý 18. červen 2019
Svátek má Milan

Ústí nad Labem - Dobrovolníci během tří hodin při dalším, tentokrát Jarním úklidu Střižáku v rámci akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2018, posbírali odpad a odpadky na dlouhodobě zanedbaných a neudržovaných pozemcích v majetku Statutární město Ústí nad Labem - Magistrát města Ústí nad Labem.

Očisty se dočkala příjezdová komunikace k městským parkovištím (část ulice U Koupaliště), prostor nad horním parkovištěm nad Plavecký areál Klíše, prostor mezi opěrnou zdí Plavecké haly a městským dolním parkovištěm, dolní parkoviště a celý jižní svah Střižovického vrchu k němu přilehlý až po bunkr, prostor a okolí dětského hřiště v ulici Střížovická, prostor s letitou černou skládkou za zahrádkami směr Střížovická studánka.

Za následný svoz odpadu patří dík místostarostovi městského obvodu Ústí nad Labem - město a ÚMO - město.

Akci pořádali občané Klíše (sdružení ÚZO-Klíše z.s. - Petra Morvayová, Aleš Morvay a @Pohyb po Ústí bez špíny a odpadků (Karel Karika). Fotografie a další informace zde.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací