Úterý 17. květen 2022
Svátek má Aneta

Ústí nad Labem - Dne 24.12.2021 ve večerních hodinách, přijalo operační středisko městské policie na tísňové lince oznámení, že ve vlaku Českých drah ze směru od Litoměřic se v kupé nachází cestující, který má ruce od krve a je ozbrojen kapesním nožem.

Po zastavení vlaku na Hlavním vlakovém nádraží v Ústí nad Labem, byl proveden proti dotyčnému muži hlídkami strážníků městské policie zákrok, kdy došlo k odebrání zbraně a následnému vyvedení osoby z vlaku.

2812nuzkz1

Foto: MP Ústí nad Labem

Na místě bylo zjištěno, že se jedná o cestujícího bytem Děčín, který cestoval z Teplic, kde strávil noc na protialkoholní záchytné stanici, ale pak celý den opět požíval alkoholické nápoje a uvedl se do stavu, kdy nebyl schopen ovládat své chování, nožem ohrožoval cestující ve vlaku a sám se také několikrát pořezal na rukou.

2812nuzkz2

Foto: MP Ústí nad Labem

Orientační dechovou zkoušku provedenou strážníky na místě bylo zjištěno, že muž byl silně podnapilý a výsledek kontrolního měření ukázal hodnotu 3.17 promile alkoholu v dechu. Muž byl poté převezen zpátky do protialkoholní záchytné stanice v Teplicích, kde strávil Štědrý večer.

2812nuzkz3

Foto: MP Ústí nad Labem

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist