Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Ústecký kraj - Český hydrometeorologický ústav vydává výstrahu před silným větrem, a to od čtvrtka 21. října od 9 hodin do večerních 20 hodin pro Ústecký kraj.

Foukat bude silný jihozápadní, postupně západní vítr místy s nárazy kolem 20 m/s (70 km/h). V západní části kraje (Kadaňsko, Lounsko, Žatecko, Podbořansko) může podle meteorologů foukat dokonce velmi silný vítr místy s nárazy kolem 25 m/s (90 km/h).

Podle meteorologů hrozí možná poškození stromů a lesních porostů, možné menší škody na budovách. Dále nebezpečí úrazu uvolněnými předměty a zlomenými větvemi, možné komplikace v dopravě.

Doporučuje se zajistit okna, dveře, odstranit nebo upevnit volně uložené předměty, zabezpečit skleníky apod. Je nutné dbát zvýšené opatrnosti při pohybu venku a při řízení vozidel. Na horách omezit túry a nevydávat se zejména do hřebenových partií.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací