Úterý 30. listopad 2021
Svátek má Ondřej

Ústí nad Labem - Ve středu 13. října v 19.20 hodin prováděla hlídka strážníků ze skupiny operačního zákroku kontrolní činnost v ulici Krušnohorská, kde si všimla projíždějícího červeného osobního vozidla tovární značky Škoda, které srazilo na přechodu pro chodce přecházejícího muže.

Hlídka ihned zajela na místo, rozsvítila na vozidle výstražné světlo modré barvy a ihned se vydala k poraženému chodci. Ten byl naštěstí při vědomí, avšak z důvodu silné bolesti nohy nemohl sám chodit. Z tohoto důvodu ho strážníci přesunuli mimo vozovku a posadili na lavičku zastávky MHD. Následně zraněnému muži sundali obuv a vizuálně zkontrolovali jeho končetinu, která nebyla nijak deformovaná, ani viditelně zlomená, pouze začala mírně otékat.

Zároveň strážníci o celé věci informovali operační středisko městské policie se žádostí o přivolání vozidla zdravotní záchranné služby a hlídku Policie ČR - oddělení dopravních nehod. Na místě se také nacházel řidič osobního vozidla středního věku, bytem v Ústí nad Labem. Po chvilce se na místo dostavilo vozidlo záchranářů, jehož osádka si převzala zraněného muže k dalšímu ošetření a hlídka Policie ČR, která si celý případ na místě převzala k dalšímu šetření.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací