Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Litoměřicko - V sobotu 16. ledna před půl desátou stavěla policejní hlídka u Nové Vsi na dálnici D8 osobní vozidlo, jehož řidič nereagoval na opakované výzvy k zastavení a začal ujíždět. Do pronásledování vozidla se zapolilo několik hlídek včetně policejního vrtulníku Letecké služby Policie ČR.

Po několika desítkách ujetých kilometrů, během kterých ho policisté pronásledovali, řidič u obce Račiněves havaroval, jeho auto se obrátilo přes střechu a skončilo v poli.

Řidič, který má uložen trest spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel, utrpěl vážná zranění, kterým i přes snahu policistů a záchranářů, kteří mu poskytovali první pomoc, podlehl. Během pronásledování nedošlo k žádné kolizi s policejními vozidly, pravděpodobnou příčinou nehody byla vysoká rychlost, kterou muž ujížděl, další okolnosti jsou předmětem prověřování.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací