Pondělí 27. září 2021
Svátek má Jonáš

Libouchec – Sedm dětí z Dětského domova na Severní Terase si vyzkoušely základy golfu. Na svém hřišti je přivítal spolek Golf club Libouchec.

„S nápadem uspořádat akci přišla hodná teta z dětského domova, která je zároveň členkou našeho klubu. Děti si měly možnost vyzkoušet chipping, putting a na drivingu si odpálily pár dlouhých ran,“ uvedl prezident klubu Oskar Léonard.

Golf club Libouchec plánuje na začátku měsíce srpna Dětský sportovní kemp se zaměřením na golf. „Právě na tento kemp bychom chtěli dostat i děti z dětského domova na Severní Terase. Díky našim sponzorům se nám to určitě povede. Dnes jsem tu při prvním seznámení s golfem viděl šikovné děti, které bych na kempu rád přivítal. Kemp formou příměstského tábora se bude konat ve dvou termínech první dva týdny v srpnu a to vždy od pondělí do pátku“ řekl závěrem prezident.

Sportovní kemp je určen pro všechny děti z Ústeckého kraje od 6 do 15-ti let. Bližší informace naleznete na webových stránkách Golf clubu Libouchec.

FOTOGALERIE:

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací