Středa 8. červenec 2020
Svátek má Nora

Ústecko - Chlumeckým policistům se podařilo zadržet muže, který v průběhu posledního týdne na Chlumecku obtěžoval běhající ženy. Tento mladík jezdil na červené motorce převážně v místech, kde lidi běhají. Mezi Chlumcem a Strádovem. Vybíral si ženy, které se mu líbily, a následně je vulgárními návrhy oslovoval.

Nejdřív kolem ženy několikrát projel. Poté zastavil a dával jim různé sexuální návrhy doplněné o vulgární gestikulaci rukou. K jeho smůle takto narazil i na běhající policistku, která si s mužem velice rychle poradila. Policistům předala přesný popis mladíka a registrační značku motorky. Ti jej krátce na to zadrželi a v současné době čelí podezření z trestného činu Výtržnictví.

"Vyzýváme ženy, které byly rovněž tímto mužem osloveny, aby se obrátily na linku 158 nebo na nejbližší služebnu," dodává policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací