Středa 8. červenec 2020
Svátek má Nora

Ústecko - Policisté ústecké pořádkové jednotky směřují výkon služby nejenom do centra města, ale až na hranice ústeckého okresu. V případě potřeby jsou veleni na místa, kde byl zaznamenán zvýšený nárůst trestné činnost či vznikl nějaký problém.

V minulých dnech tomu tak bylo ve chvíli, kdy se na vedení ústecké policie obrátil člen Českomoravské myslivecké jednoty s problematikou čtyřkolek v lese v okolí obce Žandov. Nejenom, že tito řidiči v lese nemají, co dělat, jezdí si kudy chtějí, ale zároveň devastují i tamní vegetaci a ruší zvěř. Policisté se ihned na tuto problematiku zaměřili a podařilo se jim v odpoledních hodinách nad obcí Žandov zajistit hned čtyři řidiče na čtyřkolkách.

"Policisté řidiče ztotožnili a poučili je o porušení zákona č. 289/1995 Sb. o lesích, kde je výslovně napsán zákaz jízdy motorovými vozidly v lese. Celá věc byla následně předána k dořešení správnímu orgánu. Nejedná se o poslední akci. Policisté budou výkon služby směřovat i do těchto oblastí," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací