Čtvrtek 9. duben 2020
Svátek má Dušan

Ústí nad Labem - Ředitel Fiedler ve čtvrtek představil hejtmanovi své plány, jak se chce výrazně podílet na nové tváři regionu, a projevil zájem podílet se na hospodárném využití všech možných zdrojů financování obnovy regionu ku prospěchu obyvatel nejen Ústeckého kraje.

Nový ředitel Palivového kombinátu Ústí Walter Fiedler má zkušenosti se sanacemi a rekultivací krajiny, zalesňováním, výstavbou potřebných objektů včetně přírodě blízkých vodních nádrží aj. Práci v Ústeckém kraji vnímá jako příležitost přispět ke zvýšení budoucí kvality života v regionu. Palivový kombinát se v rámci dlouhodobé spolupráce s Ústeckým krajem podílí také na programové přípravě meziregionálního setkání uhelných regionů Česka, Lužic (DE) a regionu Dolní Slezko (PL).

Ing. Walter Fiedler (53 let) vystudoval Vysokou školu báňskou – Technickou univerzitu Ostrava. Byl předsedou představenstva a ředitelem společností SD – KOMES, Skládky Tušimice či společnosti PRODECO. Řadou pozic si prošel v Severočeských dolech, mimo jiné jako revírník, revizní technik velkostrojů, později byl vedoucím odboru strategických projektů, naposledy členem představenstva a technickým ředitelem firmy.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist