Pondělí 30. březen 2020
Svátek má Arnošt

Ústí nad Labem - Ve středu 19. února v 8 hodin a 20 minut prováděla hlídka strážníků kontrolní činnost v obvodu Severní Terasy, kde před necelým týdnem proběhl velký úklid ve spolupráci městské policie a pracovníků ÚMO Severní Terasa.

Hlídky navštívily místa, kde tento úklid proběhl a kontrolovaly, zda se do těchto míst nevracejí bezdomovci, kteří zde zmiňovaný nepořádek udělali. Pro strážníky nebylo ani velké překvapení, když v ulici Stavbařů nelezli pod římsou tamního gymnázia bivakovat muže středního věku, který měl kolem sebe značný nepořádek.

Na dotaz strážníků, co zde dotyčný pohledává, muž odpověděl, že šel kolem a toto místo se mu zdálo vhodné k odpočinku. Strážníci bezdomovce upozornili na fakt, že toto místo bylo před nedávnem uklizeno, a že on zde vytvořil stejný nepořádek jako zde byl před úklidem.

To dotyčný potvrdil s uznáním, že zde byl před jeho příchodem opravdu pořádek a odpadky, které zde odhodil po sobě uklidil. Strážníci muži vysvětlili, kam a na koho se má obrátit v situacích, kdy nemá kde spát nebo nemá co jíst. Po tomto poučení byl dotyčný z místa hlídkou vykázán.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací