Neděle 24. leden 2021
Svátek má Milena

Severní Terasa – Do mrazivého rána se v neděli 1. prosince probudilo město Ústí nad Labem. Kvůli námraze na trolejích nevyjely v brzkých hodinách na některých linkách trolejbusy.

 „Jednalo se především o linky obsluhující Severní Terasu a Dobětice. Museli jsme námrazu odstranit před vyjetím trolejbusů. Spoje nabíraly zpoždění,“ informovala mluvčí ústeckého Dopravního podniku Jana Dvořáková.

Mrazivé noční počasí ovládne Ústí i v následujících nocích. „Z neděle na pondělí očekáváme převážně zataženo, ojediněle slabé sněžení. Nejnižší noční teploty klesnou na 1 až -2 °C, na horách -4 až -1 °C,“ uvádí na svých stránkách Český hydrometeorologický ústav se sídlem na Kočkově. 

K nule budou padat teploty i následující noci. Podle střednědobé předpovědi má nejvíce mrznoucí počasí potrápit Ústecko ve čtvrtek ráno. „Očekáváme přechodně nízkou oblačnost, v noci a ráno i mrznoucí mlhy, jinak většinou skoro jasno. Nejnižší noční teploty klesnou na  -2 až -6 °C,“ uvádí meteorologové.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací