Neděle 31. květen 2020
Svátek má Kamila

Ústí nad Labem - Poradenské, edukační a simulační centrum nově funguje v budově pečovatelské služby v Orlické ulici. Slavnostního otevření se v úterý 15. října účastnil náměstek primátora Tomáš Vlach.

V novém poradenském centru se mohou zájemci naučit základní ošetřovatelské dovednosti, seznámit se s nejrůznějšími kompenzačními a rehabilitačními pomůckami a možnými sociálními příspěvky. Většinu pomůcek a vybavení získala pečovatelská služba od sponzorů formou daru, náklady tak byly minimální.

„Město pokračuje v dobré spolupráci se službami pro seniory. Po nákupu nových vozidel pro pečovatelskou službu je tohle další pozitivní zpráva pro všechny klienty v domácí péči a jejich blízké. V příštím roce by měl být dokonce otevřen i zrekonstruovaný komplex s hygienickým centrem či prádelnou. Populace stárne a zajištění kvalitních služeb pro naše seniory je tak nezbytné,“ uvedl náměstek Vlach.

Služeb poradny mohou zájemci využívat po předchozí telefonické dohodě se sociální pracovnicí PhDr. Mgr. Yvonou Jungbauerovou na čísle 725 033 123 ve všední dny v čase 7.00 – 15.00 hodin.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací