Středa 27. květen 2020
Svátek má Valdemar

Ústí nad Labem - Ve středu 9. října preventisté Městské policie Ústí nad Labem předali ceny nejlepším žákům čtvrtých tříd základních škol, za dosažené výsledky při výuce dopravní výchovy za školní rok 2018/2019.

Městská policie Ústí nad Labem již devatenáct let zajišťuje a provádí výuku dopravní výchovy pro žáky základních škol v regionu Ústí nad Labem. Výuka probíhá v areálu Dětského dopravního hřiště v Krásném Březně. Vyučujícími jsou výhradně strážníci městské policie ze skupiny prevence kriminality a dopravní výchovy, kteří mají osvědčení o absolvování seminářů Ministerstva dopravy ČR k výuce dopravní výchovy na dětských dopravních hřištích.

Ve školním roce 2018/2019 se výuky dopravní výchovy zúčastnilo na šest tisíc dětí, a to z třiceti základních škol. Na základě průběžných testů a závěrečných jízd na kole, podle pravidel silničního provozu na dopravním hřišti, byly stanoveny výsledky dopravní výchovy. Nejlepší škola, třída a jednotlivci obdrželi od strážníků pohár, diplomy, drobné dárky a reflexní prvky, které do soutěže věnovalo vedení města Ústí nad Labem. V letošním roce zvítězili žáci ZŠ E. Krásnohorské.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací