Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

Ústí nad Labem – Netradiční akci zažili v pátek 4. října návštěvníci pěší zóny za ústeckým vlakovým nádražím. Krátce po sedmnácté hodině se zde křtila kniha známého propagátora a instruktora kolečkového bruslení v České republice Ústečana Ondřeje Thora.

Kniha se jmenuje INLINE BRUSLENÍ, kmotry byli střekovský starosta, velký sportovec, Petr Vinš a ředitelka Severočeské vědecké knihovny v Ústí nad Labem Jana Linhartová. „S nápadem napsat knihu o kolečkovém bruslení přišla společnost K2, jejíž jsem ambasadorem. Příručka vznikala tři roky, korektury dělala Marta Křížová. Vydalo ji nakladatelství Grada,“ uvedl autor.

Kniha je určena začátečníkům, ale i zkušeným jezdcům a instruktorům. „Dočtete se o technikách a výuce kolečkového bruslení, ale také o povinnostech a právech každého jezdce, které mu ukládá silniční zákon. V knize je 28 QR (Quick Response) kódů odkazujících na náš youtube kanál, kde jsou nahrána videa ukazující správnou techniku, ale i nejčastější chyby při jízdě na kolečkových bruslích,“ dodal Ondřej Thnor.

Knihu si každý příznivec in-line může koupit v obchůdku a servisu bruslí InlineSkating na pěší zóně za vlakovým nádražím. K zapůjčení ji nabízí Severočeská vědecká knihovna v Ústí nad Labem.

0510 inline2

0510 inline3

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací