Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Ústí nad Labem - Ústečtí policisté šetří případ krádeže zboží na prodejně. Osmnáctiletá dívka nakupovala ve zdejším supermarketu, kdy do svého nákupního košíku vložila vše, co jí přišlo pod ruku. Od masa, drogerii, kosmetiku, jogurty, až nakonec po několik nákupních tašek.

Celou akci měla dobře promyšlenou. Ve chvíli, kdy přišla k pokladně, tak všechno zboží vyndala na jezdící pás a pokladní, se kterou byla předem domluvená, markovala pouze některé zboží. Podezřelá si vše následně naložila do nákupních tašek a mířila k východu.

"K jejímu překvapení byla ovšem zadržena ostrahou prodejny. Všechno zboží v hodnotě 14 633 korun bylo následně vráceno na prodejnu. V současné době jsou obě ženy podezřelé z trestného činu Krádeže, za což jim hrozí trest odnětí svobody až do výše 2 let, zákaz činnosti nebo propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací