Pondělí 25. říjen 2021
Svátek má Beáta

Karlovarský, Ústecký kraj - Karlovarští kriminalisté usilovně pátrají po pohřešovaném 35letém muži z Karlových Varů, který je cca 178 cm vysoké střední postavy, má hnědé oči, hnědočerné kadeřavé vlasy a střih vousů strniště.

Po pohřešovaném muži pátrá jeho družka, která ho viděla naposledy v pátek 15. března ve 23 hodin v místě trvalého bydliště. Důvod odchodu z domova není znám. "Nelze vyloučit, že by pohřešovaný muž mohl mít psychické problémy. Vyprávěl, že by chtěl žít sám v přírodě a sledoval i dokumenty, jak lze samostatně bez pomoci přežít v přírodě," uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Do dnešního dne o sobě nepodal žádnou zprávu, nemá u sebe žádné doklady ani mobilní telefon. Pohřešovaný může být dezorientován a předpokladem je, že by mohl být kdekoliv umístěn např. ve zdravotnickém zařízení, případně v psychiatrické léčebně jako osoba bez známé totožnosti.

Naposledy měl na sobě černé kalhoty, černé boty, zelenou mikinu s kapucí a šedou zimní bundu s motivem maskáčů. Zvláštním znamením je zlomenina pravé ruky, má odlehčenou zelenou sádru, kterou si však mohl sundat.

"V případě jakýchkoliv informací k pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu," uzavřela Zuzana Týřová.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací