Sobota 8. srpen 2020
Svátek má Soběslav

Bílina - Kulturní centrum Bílina chystá dvě zajímavé akce. V červenci se uskuteční další ročník Koncertu pro kamerunské kozy, v srpnu pak RevivalFest. Obě akce se uskuteční v letním amfiteátru na bílinské Kyselce.

Letošní již 17. ročník Koncertu pro Kamerunské kozy láká na kapely Furyant z Teplic a Do řady z Bíliny, dále na pražskou alternative rockovou skupinu Kurtizány z 25. Avenue a na rock-popovou hudební skupinu z Uherského Hradiště Argema. Vstupné zakoupíte v předprodeji v IC Bílina a na Ticketportal zde za 250 korun nebo na místě v den pořádání akce za 350 korun.

Také letošní RevivalFest je v pořadí již 17. ročníkem a bude stát za to. Nabídne plzeňskou revivalovou kapelu LUCIE REVIVAL, hity skotské rockové legendy NAZARETH uslyšíte v podání NAZsong - Tribute To Nazareth, zahraje i band NEW AGE OF SMOKIE a AC /DC Revival band (Spejbls-helprs). Vstupenky na tuto událost zakoupíte v předprodeji v IC Bílina a dále na Ticketportal zde za 200 korun, nebo na místě v den pořádání akce za 250 korun.

Další informace o koncertech najdete také zde.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací