Čtvrtek 6. srpen 2020
Svátek má Oldřiška
Archivováno

Střekov - Nový rok začal pro dobrovolné hasiče ze Střekova více než optimisticky. Po dlouhých deseti letech se totiž dobráci" ze Střekova dočkali a konečně jsou zařazeni do Integrovaného záchranného systému ČR a stali se tak jednotkou požární ochrany V. (JPO V), potvrdil to velitel jednotky JPO V Antonín Bauer s tím, že sdružení bylo nově sloučeno od ledna 2016 i s jednotkou SDH Svádov.

 

Ve dvou sloučených vyjezdových jednotkách dobrovolných hasičů ze Střekova i Svádova bude zařazeno celkem deset hasičů. Jde o aktivní sbor, který je jediným od Velkého Března, až po Litoměřice. Z toho důvodu také střekovští dobrovolní hasiči roky žádali o zařazení do jednotky požární ochrany 5.

Až nyní díky novému vedení střekovské radnice se hasičům podařilo doslova nemožné, a na status jednotky JPO V. nejenže dosáhli, ale záskali i objekt hasičské zborojnici, který byl doposud v majetku Českých drah. 

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-usti.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací